Web Analytics

Velký průvodce prášky na hubnutí

Přestože všichni tvrdí, že prášky na hubnutí nefungují, tak jsou vyhledávaným zbožím. Pomocí Internetu vyhledává spojení „prášky na hubnutí bez receptu“ velké množství lidí. A právě proto jsme se rozhodli, že představíme 5 populárních přípravků na hubnutí, které můžete zcela běžně dostat. Zároveň se však podíváme na to, jak moc mohou být jakékoliv prášky na hubnutí účinné, a jak je správně užívat.

1) GreenShaper: Populární Chlorella se zelenou kávou

GreenshaperJiž není dostupný!
GreenShaper je doplněk stravy, který je určený především pro lidi, kteří chtějí redukovat svou tělesnou hmotnost. V posledních měsících jde o jeden z velmi populárních přípravků, protože kombinuje oblíbenou detoxikační řasu Chlorellu a pro mnohé kontroverzní zelenou kávu. Pro zesílení účinku je zde však ještě prebiotická vláknina.

Uváděný úbytek váhy v rozmezí 0,5-5,4 kg za 1 měsíc, je závislý na dávkování. Řasa Chlorella zde zajišťuje skutečně silný detoxikační účinek, což je při hubnutí důležité, především, pokud není strava zrovna „dvakrát“ zdravá. Navíc posiluje i imunitní systém a pomáhá při překyselení organismu.

Cena za balení 90 tablet je 399 Kč, ale pokud chcete vyšší dávkování, pak je více balení se slevou a dopravou zdarma.

2) HarmoLine Carb Blocker: Blokuje kalorie z pečiva

carbblockerPečivo, sladkosti, ale třeba i brambory jako příloha. To vše je zdrojem kalorií, které ve formě sacharidů přijímáme. A protože je někdy těžké, až skoro nemožné se jich úplně zřeknout, existuje přípravek Carb Blocker.

Funguje na principu neutralizace trávicích enzymů alpha amylase, což způsobuje oddálení trávení cukrů. Bez změny stravování se kalorický příjem sníží až o 20 %. A to už může být výrazný rozdíl.

Složení přípravku obsahuje extrakt z fazole kidney, guaranu, vitamin C, ale především málo dostupný chrom pikolinát. Přesto je to přírodní přípravek. Balení o 120 tobolkách můžete mít za 870 Kč.

3) Garsin: 8 přírodních látek pro rychlý metabolismus

garsinŘídíte-li se především množstvím a počtem účinných látek, pak je jasnou volbou přípravek Garsin. Ten své přírodní složení staví na neuvěřitelných 8 látkách a rozhodně ne v zanedbatelném množství. Těžko budete hledat takto silný mix.

Zaměření je především na metabolismus tuků, ale dále ovlivňuje chuť k jídlu a podporuje termogenezi. Vysoká koncentrace látek garcinia cambogia, C.L.A., L-karnitin, green coffee, acai berry, zelený čaj, citrus aurantium a vitamin C z Grasinu dělá ideální přípravek pro podporu hubnutí.

Mimo ověřeného složení, které skutečně může pomoci s redukcí váhy, je další výhodou i příznivá cena. Za 1 balení 60 kapslí zaplatíte jen 349 Kč.

4) HarmoLine Fat Blocker: Blokuje trávení tuků

fatblockerDalší z řady „blokujících“ přípravků je Fat Blocker a je zaměřený na všechny, kteří si rádi dopřávají tučná jídla. Právě tuky jsou totiž velmi koncentrovaným nosičem kalorií.

Složení je navrženo tak, aby bylo zamezeno příjmu těchto kalorií a zároveň zpomaleno trávení. Výsledkem je hubnutí bez hladu a s dostatečným příjmem ostatních živin, protože Fat Blocker je cílený pouze na tuky. Ideální pro všechny, kteří nemají možnost měnit jídelníček.

Složení se skládá z ověřených látek – chitosan a vitamin C. Jedno balení obsahuje 90 tobolek a jeho cena je 780 Kč.

5)  HarmoLine Slim & Fit: Zrychluje metabolismus

slimfitPod značku HarmoLine patří i přípravek Slim & Fit, který jde na hubnutí cestou zrychlení metabolismu. Pokud ten není dostatečně nastartovaný, tak zkrátka kalorie nespalujete tolik, kolik by bylo třeba. Pro mnohé je rozdíl tak zásadní, že ke štíhlé linii nepotřebují cvičení ani diety (šťastlivci!).

Metabolismus se zpomaluje se zvyšujícím věkem, takže je Slim & Fit vhodný především pro osoby starší 35 let. Těm může výrazně pomoci v jejich úsilí zhubnout.

Přípravek má poměrně bohaté složení, které obsahuje extrakty Sida Cordifolia, White Willow Bark, L-karnitin a kofein. Za balení obsahující 60 tobolek zaplatíte 850 Kč.

Jak užívat prášky na hubnutí efektivně

Základem je vybírat prášky, které mají přírodní složení, případně látky pro lidské tělo přirozené. To výše uvedené splňují. Proto jsou také volně dostupné jako doplňky stravy. Pokud byste si bez předpisu opatřili některá z anorektik, můžete mít vážné vedlejší účinky, které končí i smrtí!

A zcela zásadní je tyto prášky brát spíše jako podporu pro své úsilí. Platí, že jejich užívání při ležení na gauči nemá valné výsledky. Naopak se změnou životního stylu a dostatkem pohybu mohou pomoci shodit přebytečná kila rychleji, případně i více. Zkrátka pomohou, ale veškerou práci za vás neudělají.

Výhodou přírodních přípravků je, že mimo vlivu na hubnutí často pomáhají zlepšovat obranyschopnost organismus či odstraňovat únavu. I podle toho je dobré zvážit, které vybrat.