Web Analytics

Aplikace Progress ukáže váš pokrok pomocí selfíček

O tom, že je dobré při svém úsilí průběžně sledovat svůj pokrok, jsme již psali. Jenže správně vyfotit svoji postavu není nic snadného, protože většina lidí se pokaždé lehce natočí, zvolí jiný úhel a výsledné snímky nejsou zcela objektivní.

Přečtěte si: Focení každý týden vám může pomoci v hubnutí

Máme 21. století, kdy každý má svůj chytrý telefon (v tomto případě je nutný iPhone), takže technologie tento problém vyřeší za nás. Přesněji aplikace Progress, která vám pomůže s každodenním focením postavy.

Aplikace je navržena pro každodenní selfie fotografie. Při focení vám zobrazí slabě viditelnou fotografii z předchozího dne, abyste se mohli vyfotit ve stejné pozici. Výsledné fotografie tak budou mít mnohem větší vypovídací hodnotu.

Aby toho nebylo málo, tak už po 15 dnech užívání si budete moci nechat vygenerovat vlastní časosběrné video, kde uvidíte svůj pokrok. Pokud se nestydíte, tak ho můžete navíc sdílet s přáteli.

Progress is FREE! Take a photo of yourself every day and see your body change over time!https://itunes.apple.com/app/id1046634084

Zveřejnil(a) Progress dne Pondělí 7. března 2016

Jestli máte iPhone a chcete si svůj pokrok zaznamenávat, pak je Progress určitě skvělou aplikací. Zdarma ji můžete stáhnout na iTunes.

Rubriky Hubnutí