Web Analytics

Divné triky a tipy na hubnutí

YouTube videi s nejrůznějšími tipy, jak hubnout, se to letos jenom hemží. Především tedy těmi anglickými, které ukazují divné triky, které ovšem mohou fungovat. Jedno takové video si můžete pustit zde:

Pokud anglicky neumíte, tak nezoufejte, protože vám tyto triky představíme zde. Některé nejsou až tak „divné“ a už vůbec ne neznámé, protože jsme o nich již psali.

Prvním takovým je modrá barva. Tedy to, že se máte modrou barvou obklopit při jídle (např. modrý talíř, modré prostírání), protože to snižuje chuť k jídlu. Že mají barvy vliv na naši psychiku je známé, takže proč by něco takového nemohlo fungovat u hubnutí.

O tom, že máte nad jídlem přemýšlet a jíst pomalu, jsme již psali. Divné to začíná být, když máte po každém soustu odložit příbor. Doma to asi žádný problém nebude, ale v restauraci by na vás doprovod mohl koukat divně.

Čtvrtý tip rozhodně nijak divný není, protože radí jíst více kořeněná jídla. Pálivá koření pomáhají zrychlovat metabolismus. Divné to může být, pokud začnete kořenit skutečně každé jídlo…

Další trik se rozhodně hodí v létě. Zmražené hroznové víno. Kuličky jsou pak ideální náhradou za sladké bonbóny.

Jestli je ovšem něco skutečně divné, pak je to čichání k jablku. Fungovat by to mělo i s banánem a mátou, kde to bude asi nejméně „divné“. Údajně čím častěji si lidé takto přičichli, tím méně hladoví byli.

Následující trik radí uvázat si na břicho stužku. To, že jí budete cítit by vás pak mělo (např. někde ve společnosti) donutit k tomu, abyste se hlídali ve své konzumaci.

Máte-li problém s chutí na dezert po večeři, pak byste si podle předposledního triku měli zapálit po jídle vanilkovou svíčku. Chuť na další chody by se měla výrazně redukovat. Neškodné, ale kdo ví, zda vás naopak nenavnadí na nějaký vanilkový dezert!

Poslední trik jistě znáte z naší rubriky TIP TÝDNE. Je to čištění zubů po jídle. I když na tom rozhodně nic divného není, protože by to měla být součást ústní hygieny nás všech.

Jak můžete vidět, nejsou všechny tyto triky/tipy úplně „divné“. Navíc nejsou ani nijak složité, takže je klidně můžete začít aplikovat. Ale zhubnout pouze díky nim, to asi úplně fungovat nebude…