Web Analytics

Garsin

Základní informace

Garsin je přípravek obsahující aktivní látky přírodního původu, které podporují metabolismus a pomáhají tak snižovat tělesnou hmotnost.

Balení: 60 kapslí
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: ADVANCE nutraceutics, s.r.o.
Oficiální stránky: www.garsin.cz

Popis

Přípravek Garsin je na trhu jeden z mála, který obsahuje větší množství různých účinných látek. Konkrétně se skládá z 8 přírodních látek, které poskytují maximální synergický efekt při podpoře hubnutí.

Najdeme zde především známou Garnicia cambogia, která je známá tím, že obsahuje kyselinu hydroxycitronovou (HCA), která je oblábeným prostředkem pro kontrolu tělesné hmotnosti. Stejně tak i známý spalovač tuků L-Carnitine, C.L.A., zelená káva, acai berry, zelený čaj, citrus aurantium (synefrin) a známý vitamin C.

Toto bohaté složené extraktů poskytuje hned několik různých druhů účinku. Je zde podpora metabolismu pro větší spalování tuků, termogeneze, ale i ovlivňování chuti k jídlu či vylučování vody z těla.

Účinky:

  • Podporuje metabolismus tuků a kontrolu tělesné hmotnosti.
  • Podporuje termogenezi a ovlivňuje chuť k jídlu.
  • Zlepšuje vylučování vody z těla.
Složení

Garcinia cambogia extrakt, kongugovaná kyselina linolová (C.L.A.), L-karnitin tartrát, želatina, zelená káva extrakt, Acai extrakt, zelený čaj extrakt, Vitamin C (kyselina L-askorbová), látka protispékavá: stearan hořečnatý, Citrus aurantium extrakt. Bez lepku.

Užívání a dávkování

Doporučené dávkování je 1 kapsle 2-3x denně. Ideálně užívat alespoň 30 minut před jídlem a dostatečně zapít.

Vhodné i k dlouhodobému uživání, kde je doporučeno užívat 1 kapsli denně.

Dostupnost a cena

Přípravky značky ADVANCE nutraceutics jsou k zakoupení výhradně přes Internet. Balení lze zakoupit se slevou 30 % za 349 Kč. V případě objednání 2 a více balení  je DOPRAVA ZDARMA a cena balení se snižuje!