Web Analytics

GreenShaper: Chlorella + Zelená káva

Doplněk stravy GreenShaper je vhodný pro všechny, kteří chtějí dosáhnout redukce tělesné hmotnosti. Obsahuje řasu Chlorellu, zelenou kávu a prebiotickou vlákninu, což tvoří 100% přírodní a velmi účinný produkt nejen pro hubnutí, ale také detoxikaci a snížení překyselení organismu.

Greenshaper

Jedná se o vůbec nejpopulárnější přípravek na hubnutí pro letošní rok. Především pro své unikátní složení, nízkou cenu a silné účinky. Při správném a pravidelném užívání viditelně podpoří úbytek váhy, ale také pomůže celkovým zdravotním stavem, což je účinek především zázračné řasy Chlorelly.

Účinky

  • Tvarování postavy a redukce tělesného tuku
  • Detoxikace organismu
  • Zvýšení obranyschopnosti (posílení imunity)
  • Snížení překyselení organismu
Předpokládaný úbytek v hmostnosti v závilosti na pravidelném dávkování různého množství doplňku stravy GreenShaper po 1 měsíci
Předpokládaný úbytek v hmostnosti v závilosti na pravidelném dávkování různého množství doplňku stravy GreenShaper po 1 měsíci

100% přírodní složení

Oproti nejrůznějším práškům na hubnutí, které obsahují nebezpečné chemické látky, je přípravek GreenShaper zcela přírodní a má všechny potřebné certifikáty. Není se tedy nutné bát vedlejších účinků. Je vhodný i pro diabetiky a bezlepkovou dietu.

  • Chlorella – Sladkovodní řasa, která z těla odstraňuje toxiny, zlepšuje obranyschopnost, oddaluje stárnutí a obsahuje velké množství vitaminů (skupiny B, vitamin C, betakaroten) a menerálů (vápník, železo, hořčík, chrom), nukleové kyseliny, vlákninu a aminokyseliny.
  • Zelená káva – Obsahuje velké množství kyseliny chlorogenové, která se v klinických studiích ukázala jako účinný pomocník pro zrychlení metabolismu. Pomáhíi vysoký obsah antioxidantů a kofein.
    Podrobnosti: Je zelená káva skutečně podvod?
  • Inulin – Prebiotická vláknina podporující činnost probiotických bakterií ve střevě. Kromě správného zažívání mají význam i jako prevence nadváhy a obezity.

Kladné recenze

Dalším plusem jsou u přípravku GreenShaper recenze, které jsou z drtivé většiny kladné. Úbytek zákazníků se v průměru pohybuje  u hranice 4 kg za měsíc.

Pro správné fungování je důležité nespoléhat se pouze na užívání tablet. Nejlepší výsledky mají lidé, kteří samotným přípravkem doplní změnu stravování, cvičení apod.

Protože GreenShaper není aktuálně k dispozici, doporučujeme alternativu:
garsin
Nový a populární přípravek Garsin je přírodní a obsahuje hned 8 účinných látek, které pomohou nastartovat metabolismus.

Garsin: 100% přírodní

Podporuje metabolismus tuků, aby bylo jednodušší udržet si štíhlou postavu. Zároveň zlepšuje termogenezi a pomáhá udržet chuť na jídlo pod kontrolou.

DOPRAVA ZDARMA:  Při objednání 2 a více balení je cena nižší a doprava zdarma!