Web Analytics

H2Out aneb když potřebujete vodu dostat z těla

Odvodňování organismu, to je velké téma, o které se zajímá stále více žen. Problémy (nejen) s hmotností se snaží vyřešit tím, že z těla odstraní přebytečnou vodu. Ne všichni odborníci toto doporučují, protože ne každý má právě se zavodněním organismu problémy.

Pokud ovšem víte, že máte v organismu nadbytek vody a potřebujete se ji zbavit, pak si jistě všimnete i přípravku H2Out, který v této kategorii doplňků stravy patří mezi nejprodávanější. Cena ovšem není nízká, takže se pojďme podívat, co obsahuje a jak funguje.

Proč bychom se měli obávat zadržování vody?

Ne každý, kdo má nadváhu musí nutně zadržovat vodu, ale přebytky v oblasti břicha, pasu a boků se skutečně můžou takto projevit. Dalšími projevy nadměrného zadržování vody v těle jsou:

  • Celulitida.
  • Pocit přesycenosti.
  • Pocit těžkých nohou.
  • Únava.

Zadržování vody v organismu vniká poměrně snadno špatným životním stylem. Sedavé zaměstnání, užívání hormonální antikoncepce či velké množství cukrů ve stravě, to jsou jen některé z příčin.

Jak funguje H2Out

H2Out je doplněk stravy v podobě tobolek. Užívají se 2 tobolky během dne (nejlépe ráno a odpoledne), vždy po jídle. Kůra by se měla opakovat vždy po 3 měsících.

Jedná se o přírodní přípravek, kde jsou obsaženy dobře známé látky, které se používají nejen pro odvádění vody z těla, ale i při hubnutí.

Obsažené látky:

  • Extrakt zrn zelené kávy.
  • Extrakt listu kopřivy dvoudomé.
  • Bambusová vláknina.
  • Kofein.
  • Extrakt semene jírovce maďalu/kaštanu.

Můžete tedy vidět, že se jedná o známé látky, které najdeme i v řadě jiných přípravků. Svůj efekt na hubnutí tedy jistě přípravek mít bude. K více balením pak můžete obdržet i přípravek TRF, který je přímo navržen, aby spaloval přebytečné tuky.

Někomu funguje a někomu nikoliv

Jak to bývá u většiny doplňků stravy, tak účinek není vždy zaručen. Proto i mezi kladnými ohlasy na h2Out najdete negativní zkušenosti zákazníků, kterým podle jejich slov přípravek nijak nepomohl. Žádný účinek nepozorovali.

H2Out má celkové dobré hodnocení a propaguje ho např. Hanka Kynychová, známá fitness trenérka. I přes vyšší cenu je to celkem „sázka na jistotu“, pokud skutečně potřebujete pomoci s odvodněním organismu. Nejprve si tedy zjistěte, zda máte skutečně problém s vodou v těle.