Harmoline Carb Blocker

[su_box title=“Základní informace“ box_color=“#5978ff“ radius=“0″]

Účinný přípravek podporující rychlé a zdravé hubnutí. Vyrobený podle nejnovější formule Phase 2 Carb Controller, která oddaluje trávení sacharidů.

Balení: 120 tobolek
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: Northampton Biotech, Ltd.
Oficiální stránky: www.harmoline.cz

[/su_box]

Popis

Přípravek Carb Blocker je podobný přípravku Fat Blocker, který je také od značky Harmoline. Zásadně se však liší jejich účinek. Carb Blocker je postaven na moderní formuli Phase 2 Carb Controller, která neutralizuje trávicí enzymy alpha amylase.

Funkce přípravku je poměrně jednoduchá. Jak už vyplývá z názvu, tak blokuje trávení cukrů (sacharidů), které se nachází v potravinách. Tím, že se oddálí jejich trávení je znemožněno, aby se přeměňovaly na tuky. Je tedy možné konzumovat na sacharidy bohaté potraviny jako pečivo, brambory i sladkosti!

Kalorický příjem při správném užívání klesne až o 20 %. Bez drastických diet. Rychlé a zároveň zdravé hubnutí, které nemá nepříjemné vedlejší účinky.

Účinky:

  • Pomáhá rychle zhubnout bez diet.
  • Blokuje „rychlé kalorie“ z pečiva a cukrů.
  • Zajišťuje pokles kalorického příjmu až o 20 %.

[su_box title=“Složení“ box_color=“#CCC“ title_color=“#000000″ radius=“0″]

Kapsle obsahuje: fazole kidney – extrakt (Phaseolamin 62,5 mg), guarana P.C. 4:1 (22% kofein) – 10 mg, vitamín C kyselina askorbová – 150 mg, chrom pikolinát 12% chrom – 0,03 mg.

Ostatní složky: celulóza, želatinová kapsle, stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

[/su_box]

Užívání a dávkování

Doporučené užívání je 1 tobolka před jídlem, zapít velkou sklenicí vody. Vhodné k dlouhodobému užívání, pro optimální efekt alespoň 2 měsíce.

Dostupnost a cena

Carb Blocker je možné zakoupit výhradně online a to na stránce www.CarbBlocker.cz, za zvýhodněnou cenu 870 Kč. Oproti konkurenčním přípravkům je DOPRAVA ZDARMA a možnost vrácení peněz během 30 dnů.

[su_button url=“http://tracking.affiliateclub.cz/aff_c?offer_id=41&aff_id=228&source=portal&aff_sub=katalog&aff_sub2=button“ target=“blank“ style=“flat“ background=“#ffaa03″ size=“14″ center=“yes“ radius=“5″ icon=“icon: shopping-cart“ text_shadow=“px px px #000000″]Objednat Carb Blocker se SLEVOU 50 %[/su_button]