Web Analytics

Harmoline Carb Blocker

Základní informace

Účinný přípravek podporující rychlé a zdravé hubnutí. Vyrobený podle nejnovější formule Phase 2 Carb Controller, která oddaluje trávení sacharidů.

Balení: 120 tobolek
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: Northampton Biotech, Ltd.
Oficiální stránky: www.harmoline.cz

Popis

Přípravek Carb Blocker je podobný přípravku Fat Blocker, který je také od značky Harmoline. Zásadně se však liší jejich účinek. Carb Blocker je postaven na moderní formuli Phase 2 Carb Controller, která neutralizuje trávicí enzymy alpha amylase.

Funkce přípravku je poměrně jednoduchá. Jak už vyplývá z názvu, tak blokuje trávení cukrů (sacharidů), které se nachází v potravinách. Tím, že se oddálí jejich trávení je znemožněno, aby se přeměňovaly na tuky. Je tedy možné konzumovat na sacharidy bohaté potraviny jako pečivo, brambory i sladkosti!

Kalorický příjem při správném užívání klesne až o 20 %. Bez drastických diet. Rychlé a zároveň zdravé hubnutí, které nemá nepříjemné vedlejší účinky.

Účinky:

  • Pomáhá rychle zhubnout bez diet.
  • Blokuje „rychlé kalorie“ z pečiva a cukrů.
  • Zajišťuje pokles kalorického příjmu až o 20 %.
Složení

Kapsle obsahuje: fazole kidney – extrakt (Phaseolamin 62,5 mg), guarana P.C. 4:1 (22% kofein) – 10 mg, vitamín C kyselina askorbová – 150 mg, chrom pikolinát 12% chrom – 0,03 mg.

Ostatní složky: celulóza, želatinová kapsle, stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Užívání a dávkování

Doporučené užívání je 1 tobolka před jídlem, zapít velkou sklenicí vody. Vhodné k dlouhodobému užívání, pro optimální efekt alespoň 2 měsíce.

Dostupnost a cena

Carb Blocker je možné zakoupit výhradně online a to na stránce www.CarbBlocker.cz, za zvýhodněnou cenu 870 Kč. Oproti konkurenčním přípravkům je DOPRAVA ZDARMA a možnost vrácení peněz během 30 dnů.