Web Analytics

Harmoline Fat Blocker

Základní informace

Účinný doplněk stravy, který podporuje rychlé a zdravé hubnutí tím, že zamezuje příjem kalorií z tuků. Působí cíleně na tuky a navíc zpomaluje trávení.

Balení: 90 tobolek
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: Northampton Biotech Ltd.
Oficiální stránky: www.harmoline.cz

Popis

Fat Blocker je přípravkem, který nabízí možnost hubnout i bez držení drastické diety. První výsledky, tedy výrazná ztráta váhy, by měly být vidět již po 1 měsíci. Účinek je zaměřen na kalorie z tuků. Právě tuky tvoří nejkoncentrovanější zdroj kalorií. Už 100 g tuků je 1/3 doporučeného denního kalorického příjmu pro dospělého člověka.

Aby se vyřešil problém s hladověním, tak Fat Blocker zároveň zpomaluje trávení. Hubnout tedy budete bez hladu. Složení je navrženo tak, že efekt je cílen přímo na tuky, takže tělo nebude mít nedostatek důležitých živin, které přijme v potravě.

Přípravek má 100% přírodní složení a jeho hlavní účinná látka pochází ze schránek mořských korýšů. Kvalita je garantována výrobou v EU, která dbá jak na kvalitu surovin, tak na samotné zpracování, aby byla zaručena nejvyšší účinnost.

Účinky:

  • Blokuje trávení tuků z potravin.
  • Snižuje až o 20 % kalorický příjem.
  • Pomáhá zhubnout bez drastické diety.
  • Výrazně zpomaluje trávení.
Složení

Kapsle obsahuje: chitosan 250 mg, vitamín C 50 mg.

Ostatní složky: celulóza, stearát hořečnatý, želatinová kapsle.

Užívání a dávkování

Přípravek se užívá 1x před jídelem, tedy celkem 3x denně. Zapít velkou sklenicí vody. Balení vystačí na 1 měsíc a je vhodné užívat dlouhodobě (alespoň 2 měsíce).

Dostupnost a cena

Fat Blocker je dostupný přes Internet a je možné ho zakoupit na stránce www.FatBlocker.cz. Cena za jedno balení je 780 Kč s tím, že doprava je ZDARMA a platí 30denní záruka vrácení peněz.