Web Analytics

Hubnutí maminky s dcerou má skvělý výsledek!

Petře zůstalo po druhém porodu pár kilo navíc, se kterými se naučila žít. Bohužel musela v roce 2014 oční operaci, přesněji transplantaci rohovky, jako alergička/astmatička musela užívat silné léky. To byla doba, kdy kila začala přibývat.

„Po krátkém čase od operace mi náhle zemřela má milovaná babička a tak jsem obrovský smutek zahánět jídlem a čokoládou.“ Když si v lednu 2015 stoupla na váhu, číslo už překračovalo 100 kg. „Hrůza, musím s tím něco dělat,“ opakovala si Petra. A protože byla stále více unavená, zadýchaná a nespokojená, odhodlala se k ráznému kroku: objednat se i s dcerou do pobočky Světa zdraví v Benešově.

Milé přijetí, zvážení, přeměření od výživové poradkyně Petry, tak proběhla první návštěva. Vše důkladně probraly a stanovily cíle, kterých chce dosáhnout. Poté jim Petra připravila rodinný jídelníček a vysvětlila vše důležité.

Na začátek proběhla detoxikace, vysvětlení základy a podstatu pitného režimu. Vynechána nebyla ani otázka, jak začít s pravidelným pohybem.
Petra přiznává, že začátky byly složitější, protože se musela naučit vařit úplně jinak. Poznávala nejen nové potraviny, ale také možnosti, jak je zpracovávat. Mnoho z nich si však oblíbila celá rodina (např. bulgur, sušené goji, brusinky a různé druhy semínek).

Kvůli zdravotním potížím byla Petře doporučena jako pohybová aktivita chůze. Denně se tedy s oběma dětmi vydávala na procházky, později dokonce i na delší túry. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a po pár měsících už byly viditelné. Později přidala obden i eliptický trenažér, zumbu či posilování.

[table id=1 /]