Web Analytics

Hubnutí podle znamení? Nevěřte nesmyslům!

Internet je téměř „přesycený“ radami, jak zaručeně zhubnout. Můžete se dočíst názory, že cvičení je nejdůležitější, že nejvíce záleží na stravě, někdo věří na medicínu anebo třeba práškům na hubnutí. Stovky různých diet, některé funkční, jiné zábavné a další dokonce životu nebezpečné. Není tedy žádným překvapením, že se na hubnutí lidé snaží jít přes znamení zvěrokruhu.

Na první pohled to může znít úsměvně, ale faktem je, že horoskopům a výkladům karet řada lidí skutečně věří. Na základě těchto informací se rozhodují o svém životě, ať už jde o finance či zdraví. Rozhodně tedy není od věci si připomenout, že toto je ten způsob hubnutí, na kterých bychom se spoléhat neměli.

Paradoxní je, že se vždy najde část lidí, která i s takto podivnou metodou dosahuje úspěchu. Jak je to možné? Podíváme-li se totiž na články, které radí, jak by mělo každé znamení správně hubnout, tak najdeme obecné poučky, které jsou lékaři a odborníky na výživu opakovány neustále dokola. Liší se pouze to, že je vždy doporučena jiná část, podle toho, jak si to autor „vymyslí“.

Hubnutí je mnohem více individuálnější záležitostí, kterou je těžké zobecnit 2 radami pro každé znamení. Mnohem lepší než hledat oporu v astrologii, je nechat si poradit od lidí, kteří oboru rozumí. Budou nejen lepší motivací, ale především podporou, která poradí více než jen pár vět.

Rubriky Hubnutí