Web Analytics

Igor Bukovský: Hubnutí bez blbnutí

Rádi byste shodili přebytečná kila, ale všechny metody se vám zdají příliš drastické, nebo na vás nezabíraly, nebo jste z jiného důvodu nebyli při hubnutí úspěšní? Zkuste osvědčenou metodu, která je podložená lékařským výzkumem a je schválená jako zdravá a prospěšná. Nevíte jak na to? Poradí vám MUDr. Igor Bukovský a jeho kniha Hubnutí bez blbnutí.

A kdo vlastně je autor této knihy? MUDr. Igor Bukovský je slovenský lékař. Narodil se v roce 1966 v Martinu, a od roku 1992 se intenzivně zabývá zdravou výživou, hubnutím a správnou životosprávou. Vystudoval Jeseniovu lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě.

Na Slovensku si získal popularitu v letech 1993 – 1994, kdy spolupracoval se Slovenskou televizí na pořadu o hubnutí společně s dalšími odborníky. Angažoval se také ve slovenském rozhlasu, kde měl svůj vlastní cyklus pořadů o hubnutí. Od roku 2004 vede svojí vlastní ambulanci klinické výživy v Bratislavě, a hlavně je autorem několika knih, které se zabývají nejen hubnutím jako takovým, ale celkově zdravým životním stylem, přírodní léčbou a zdravým vařením.

hubnutibezblbnutiJeho kniha Hubnutí bez blbnutí, která má podtitul Pravdy a lži o dietách a detoxikaci, je navíc vydána v češtině, takže se vám bude bez problémů číst. Zapomeňte však na sáhodlouhé nudné odborné texty o jednotlivých metodách hubnutí. Autor čtivou a zábavnou formou představuje nejčastější mýty o zaručených metodách hubnutí a detoxikace organismu, srozumitelně vysvětluje, proč tyto metody nemohou fungovat, a navíc nabízí vlastní osvědčené způsoby, jak zhubnout a zároveň si tím neublížit.

Kromě toho se vám u těchto způsobů hubnutí nestanou typické problémy, které často diety doprovázejí – tedy rapidní zhubnutí a následně opětovné nabrání váhy, známé jako jojo efekt, nebo naopak nefunkční a k ničemu nevedoucí drastické diety, kterými si často nevědomě poškodíte svůj organismus ještě více, než mu škodí nadváha.

Rubriky Hubnutí