Web Analytics

Jak hubne duo Eva a Vašek? Drasticky!

Hudební duo Eva a Vašek, někteří jejich hudbu zbožňují a jiní nenávidí. Kdo jejich život sleduje, tak si jistě mohl všimnout toho, že se v létě snažili shodit přebytečná kila.

Manželská dvojice strávila několik dní v jižních Čechách, kde drželi dietu. To čemu však oni říkají dieta by většina doktorů a výživových poradců nazvala „hazard se zdravím“.

8 dní pouze voda

Za celý pobyt neměli žádné jídlo, pouze vodu. Konkrétně prý vodu přímo z místního pramene. A na hlad si rozhodně nestěžovali.

Naopak se radovali z úbytku nadbytečného tuku, který připisují svému nezdravému životnímu stylu. Vaškovi se podařilo zhubnout ze 129 kilogramů na 119 kilogramů. Eva se pochlubila váhovým úbytkem 6 kilogramů.

Nezdravé a krátkodobé

Všichni, kdo ví alespoň něco málo o zdravé výživě a hubnutí, si nejspíše „klepou“ na čelo. Toto rozhodně není ukázka toho, jak by měla vypadat správná dieta a zdravé hubnutí.

I když jako ostatní drastické metody i tato může fungovat, tak je otázkou, na jak dlouho. Zcela běžný je tzv. jo-jo efekt, kdy se shozené kilogramy nejen vrátí, ale především si tělo udělá ještě o něco větší tukovou zásobu.

Drastické diety nejsou pro každého

Pokud vás pěvecké duo inspirovalo držet tuto „hladovku“, pak věřte, že to zdaleka není pro každého. Už omezení jen některých pochutin vede u mnoha lidí k velkému nutkání. A teď si představte, že si nedáte vůbec nic!

Nezavřete-li se někde na samotě, pak vás okolní vlivy budou odrazovat od dodržení takové diety. O mnoho lepším způsobem je změnit svůj životní styl, zjistit jaké potraviny blokují váš metabolismus a dosáhnout tak úbytku váhy bez hladu. Objednejte se na konzultaci na IndividualniVyziva.cz už dnes!