Web Analytics

Jak zhubnout za 4 dny? Trikem!

Znáte to, blíží se nějaká důležitá společenská událost a vy začínáte panikařit, protože se obáváte, že vaše postava nebude v šatech vypadat dobře. Máte ovšem jen pár dní, takže hledáte ten nejrychlejší způsob, jak alespoň trochu zhubnout.

Je to vůbec reálné? Otázka není úplně jednoznačná. Z pohledu odborníků je něco takového prakticky nepravděpodobné, ale existují triky, jak svůj pas zeštíhlit i v takto krátkém čase. Pojďme se na to podívat důkladně.

Drastické diety úspěch nezaručí

Typické rady, jak za např. 4 dny zhubnout hned několik kilogramů tuků, směřují k dietám, které ovšem označujeme jako „drastické“. Jejich obsah vůbec nepokrývá potřeby organismu a místo úbytku váhy se tak dostaví zdravotní problémy.

Často jsou navíc tyto rychlé diety zaměřené na „hubnutí vody“. To může být poměrně efektivní, ale pouze v případě, že máte hodně zavodněný organismus. Výsledek se na váze může projevit výrazně, ale na postavě už nikoliv.

Jsou samozřejmě lidé, kteří je rádi doporučí a mají pozitivní výsledky, ale ty jsou většinou jen přechodné. Pokud to s hubnutím myslíte vážně a chcete si novou váhu i udržet, pak toto není nejlepší cesta. Redukce váhy obvykle potřebuje svůj čas, ale dlouhodobé výsledky za trochu trpělivosti jistě stojí.

Trik: Stahující oblečení

Nejjednodušším a zároveň nejrychlejším řešením je pořízení nějaké stahovací oblečení (pás, korzet, zpevňovací punčochy apod.). Nemusí to být sice nejlevnější, ale pokud potřebujete v šatech vypadat dobře, pak právě toto může být řešením.

Tento trik však sám o sobě nikterak nepomůže hubnutí, ale často pouhé zpevnění problémových partií dokáže opticky zeštíhlit. A není potřeba se trápit hladověním a riskovat, že se vám z diety udělá na akci špatně.

Rubriky Hubnutí