Web Analytics

Jakou dietu drží herečka Ivana Chýlková?

Ivanu Chýlkovou není potřeba příliš představovat, tuto skvělou českou herečku zná prakticky každý. Jako všechny celebrity, tak i herečky musí dbát na svoji postavu a zdravý jídelníček. Proto často volí nejrůznější diety a speciální programy.

Už v roce 2011 jsme se mohli dočíst, že spolu s manželem Janem Krausem drží krabičkovou dietu. Nešlo však o hubnutí, jak by se mohlo zdát, protože Ivana Chýlková má odjakživa štíhlejší postavu, ale o pravidelný příjem vyvážené stravy, který při takovém životním stylu může snadno chybět.

Vsadila na Metabolic Balance

Ivana Chýlková se na doporučení svěřila do rukou Magdalény Mikulandové, která je nejen známou porodní asistentkou, ale také ředitelkou Studia pro ženy a poradkyní programu Metabolic Balance ®. Letos byla i hostem pořadu Show Jana Krause, kde zaznělo mnoho zajímavých informací.

Nejedná se však o žádnou „obyčejnou dietu“, protože tento program patří mezi lékaři a odborníky na výživu vyvinutým systém, který upravuje látkovou výměnu a tělesnou hmotnost. Jídelní plán se každému uzpůsobuje na míru metabolismu.

Program má hned několik fází a kromě problémů s váhou může podpořit i celkové zdraví. Je to tedy zároveň životní styl. Tento program nabízí celá řada studií nejen v Praze, ale po celé České republice.

Rubriky Diety