Web Analytics

Jídelníček na hubnutí získáte snadno online. I zadarmo!

Není žádných pochyb o tom, že správný jídelníček je klíčovým článkem při hubnutí. Cvičení nemá zdaleka takový význam jako správné a dietní stravování. Otázku, kterou většina lidí řeší je, jak právě jídelníček na hubnutí sestavit.

Dříve byly především 2 možnosti. Buď si nechat jídelníček sestavit od výživového poradce, který problematice dobře rozumí, nebo si zjistit informace svépomocí a vytvořit si ho. Dnes ovšem již existují i online služby jako PestrýJídelníček.cz, kde můžete získat jídelníček během 2 minut.

Jídelníček na pár kliknutí

Získání jídelníčku je zde záležitostí několika kliknutí. Prvním krokem je výběr cíle, tedy zda chcete zhubnout, nabrat či udržet váhu, a počet kilogramů.

Následuje jednoduchý formulář, kde se vyplní informace o vaší postavě. Z těchto údajů se v dalším kroku dozvíte své BMI a také to, jak se po splnění cíle změní. Hned tedy budete vědět, zda jste si počet kilogramů neurčili špatně.

Aby výsledný jídelníček skutečně „pasoval“ na vaší osobu, je další krok o tom, jak aktivní máte životní styl. Zda máte sedavé zaměstnání a jak často cvičíte. Nemá cenu zde lhát, protože by vytvořený jídelníček nemusel fungovat tak, jak by měl.

jidelnicek

Za 2 minuty i s recepty

PestrýJídelníček.cz nabízí možnost získat už během 2 minut zdravý jídelníček na míru. Po vyplnění dotazníku obdržíte e-mailem přístup do aplikace, kde ihned uvidíte vytvořený jídelníček. Ten navíc obsahuje i recepty na každé jídlo, takže se nemusíte bát, že byste si nevěděli při jeho dodržování rady.

Placené členství pak poskytuje jídelníček na delší dobu a také pomoc od výživové poradce. Nemusíte tak nikam docházet a přesto můžete hubnout pomocí profesionálně vytvořeného jídelníčku i pod dohledem odborníka.