Web Analytics

KetoFit: Dieta stvořená pouze pro ženy!

Proteinové diety jsou dnes jedny z vůbec nejpopulárnějších metod, jak se zbavit přebytečných tukových zásob. Faktem je, že výsledky se v mnoha případech skutečně dostavují poměrně rychle a stále více firem připravuje kompletní stravovací plán, který držení takové diety výrazně usnadní.

Jedním z takových je i česká KetoFit dieta, kterou vytvořili odborníci na produkty pro vrcholové sportovce. Vyzkoušet jí však může každý, tedy vlastně skoro každý. Dieta je totiž sestavena výhradně pro ženy, kterým poskytuje optimální složení nejen pro hubnutí, ale také pro zdraví a krásu.

A protože jsou diety založené na ketóze, velmi populární, nemohla naší pozornosti uniknout ani tato plnohodnotná náhrada stravy, která navíc slibuje snadné hubnutí i bez sportování. Pojďme se tedy podívat, jak tato dieta funguje a z čeho se vůbec skládá.

Nepřehlédněte: Je ketóza nebezpečná? Hrozí jojo efekt?

Základní informace o proteinové dietě

Na bílkovinách založené diety mají tradici již desítky let. Společné mají především to, že už podle názvu se skládají především z bílkovin. Právě ty jsou zastoupeny v největší míře. Sacharidy a tuky se buď v jídelníčku vůbec neobjevují, nebo pouze v menším množství.

Cílem těchto diet je navození stavu ketózy, kdy tělo začne využívat vlastní tukové zásoby k tomu, aby zajistilo fungování organismu. Nevýhodou těchto diet je především to, že nebývá snadné správně určit množství proteinů a při špatném postupu se může dostavit tzv. jojo efekt. I přesto se jedná o velmi rozšířený a vyhledávaný způsob hubnutí.

Co je to KetoFit

KetoFit je proteinová dieta, která se skládá z předpřipravených jídel (od shaků až po omelety), které jsou navržené jako plnohodnotná strava. Zajišťují přísun správného množství bílkovin, ale také všech dalších látek, které tělo ke svému fungování potřebuje.

Odpadá tedy především problém s nakupováním surovin a vypočítáváním porcí jídelníčku. Zde stačí pouze vzít ten správný produkt a pustit se do jídla, které obsahuje vše, co tělo potřebuje, zasytí a především zajistí hubnutí. Dodržování této diety je proto velmi snadné, což také přispívá k viditelným výsledkům v krátkém čase.

6 důvodů, proč zvolit KetoFit:

 1. Jediná dieta stvořená pouze pro ženy.
 2. Zaručený výsledek v krátké době.
 3. Hubnutí bez námahy a stresu.
 4. Přírodní z 12,5 l mléka a 3,5 kg jablek.
 5. Možnost sestavení jídelníčku na míru.
 6. Známá a osvědčená proteinová dieta.
Výhodou tohoto druhu diety je i to, že nedochází k masivnímu úbytku svalové hmoty, což je častý jev u klasických diet. Shozené kilogramy budou představovat tukovou tkáň.

Složení KetoFit výrobků

Výrobky KetoFit obsahují celkem 31 živin ( z toho 12 vitamínů), které by žena měla za den sníst. Dieta je přírodní a neobsahuje žádné chemické látky, které by mohly mít negativní účinky.

Složení KetoFit diety

Jak je patrné z porovnání, tak dieta KetoFit neobsahuje nadměrné množství sacharidů, kterých by u tohoto typu diet nemělo být více jak 6 g ve 100 g výrobku. Výrobky KetoFit se skládají především z bílkovin a vitamínů (+ minerálů a dalších důležitých látek), tuky a sacharidy jsou obsaženy v minimálním množství.

Jak dlouho se drží

KetoFit má 3 různé formy péče, které se liší v závislosti na tom, jak moc potřebujete zhubnout.

 • Lehká péče – pro udržení váhy.
 • 2týdenní péče – pro shození pár kilo.
 • 3týdenní péče – pro velké zhubnutí.

Jak můžete vidět, tak KetoFit může být určena pro výrazné zhubnutí, ale také pouze jako podpora pro lidi, kteří se chtějí vyvarovat opětovnému přibrání.

3týdenní péče

Už dle názvu je jasné, že se jedná o stravovací režim pro 21 dní, kdy se konzumují výhradně KetoFit jídla. Nutné je omezit konzumaci alkoholu! Po skončení následuje udržovací fáze (37 dní), kdy se KetoFit konzumuje pouze 2-3x denně a ostatní jídla podle doporučeného receptáře, tak aby nedošlo k jojo efektu.

KetoFit 3týdenní péče balíčekBalíček 3týdenní péče obsahuje celkem 144 jídel (+ 18 porcí ZDARMA):

 • dárek dle Vašeho výběru
 • 2x KetoFit koktejl 1 260 g/42 porcí  + 7 druhů příchutí k ochucení až 105 porcí koktejlů nebo kaše
 • 1x 10 porcí KetoFit kaše čoko příchuť
 • 1x 10 porcí KetoFit kaše s ovocnou příchutí
 • 1x 10 porcí KetoFit omeleta pórko-sýrová
 • 1x 10 porcí KetoFit polévka rajská
 • 1x 10 porcí KetoFit polévka sýrová s pórkem
 • 1x 10 porcí KetoFit polévka žampionová

2týdenní péče

Nepotřebujete-li hubnout více kilogramů, lze zvolit balíček na 14 dní. Užívání je stejné jako u balíčku na 21 dní, opět vynechán alkohol. Udržovací fáze poté trvá pouze 30 dní.

2týdenní péče KetoFit balíček

Balíček 2týdenní péče obsahuje celkem 103 jídel:

 • dárek dle Vašeho výběru
 • 2x KetoFit koktejl 1 260 g/42 porcí + 7 druhů příchutí k ochucení až 105 porcí koktejlů nebo kaše
 • 1x 10 porcí KetoFit kaše s výběrem 1 z 24 příchutí
 • 1x 10 porcí KetoFit proteinové pečivo

Lehká péče

Balíčky výše jsou sestaveny pro shazování přebytečné váhy. Po zhubnutí však přichází důležitá fáze, která rozhoduje o tom, zda nová váha zůstane či se opět přebytečné kilogramy vrátí. Proto je vhodné pokračovat v režimu 6 jídel za den, ale pouze 2-3 jídla tvoří KetoFit.

Je možné si buď zakoupit KetoFit koktejl, který vychází jako nejlevnější varianta či si libovolně sestavit vlastní z omelet, polévek, koktejlů a tyčinek, podle své chuti.

Popsané balíčky jsou oblíbené, ale je možné zvolit i variantu na 7 dní či zkušební balíček, který obsahuje pouze 6 porcí jídel.

Pro koho není vhodná

Uvažujete-li o KetoFit dietě, je potřeba pamatovat na to, že není vhodná pro každého. Užívat dietu by neměly především těhotné a kojící. V případě, že jste alergičtí na některý z obsažených alergenů: mléko (laktóza, mléčná bílkovina, syrovátková bílkovina), ryby, sója. Stopové alergeny: vejce, lepek, skořápkové plody.

Mimo pouch příjmu potravy (např. anorexie, bulimie), je nutné mít zdravé ledviny. O proteinových dietách se říká, že poškozují ledviny, ale u zdravého člověka žádná rizika nehrozí. Je ovšem potřeba znát svůj zdravotní stav, popřípadě se poradit se svým lékařem. U závažných onemocnění (vážná psychická onemocnění, onemocnění jater a ledvin, srdeční onemocnění, prodělaná mozková, cévní příhoda, poruchy krevní srážlivosti, poruchy metabolismu minerálů, onemocnění cukrovkou – diabetes 1. typu, diabetes 2. typu, onemocnění dnou či žlučovými kameny) je pochopitelně užívání také vyloučeno.

Cena a dostupnost

KetoFit se může zdát jako poměrně drahá záležitost, kdyť nejlevnější „hubnoucí“ balíček na týden stojí 1 700 Kč a nejdrazší na 3 týdny dokonce 4 790 Kč, 42 porcí udržovacího balíčku pak 1 500 Kč.

Faktem ovšem je, že výroba takových produktu není snadná a je potřeba velkého množství surovin. KetoFit se navíc snaží dodávat to nejlepší, včetně všech důležitých vitamínů a dalších látek. Vezmeme-li v úvahu, že se jedná o plnohodnotnou náhradu jídla, pak není cena nijak vysoká.

Všechny výrobky nakoupíte online na oficiálních stránkách KetoFit diety, kde při nákupu nad 1 500 Kč získáte dopravu ZDARMA a do 48 máte objednávku doma.