Web Analytics

Lipoxal Effect

Základní informace

Lipoxal Effect je inovativní přípravek, který obsahuje speciální vlákninu Konjac glucomannan a ve spojení s nižším energetickým příjmem podporuje hubnutí.

Balení: 180 tablet
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: Salutem Pharma s.r.o.
Oficiální stránky: www.lipoxal.cz

Popis

Lipoxal Effect je přípravek, který se do lékáren dostal počátkem roku 2016 a je vylepšením známého přípravku, který však obsahuje navíc „zázračnou“ vlákninu Konjac glukomannan. Její schopnost pomáhat snižovat tělesnou hmotnost při dietě je navíc potvrzena i orgány Evropské unie.

Vláknina působí v žaludku a ve střevech, kde je její funkcí absorpce vody. Tím dojde k jejímu nabobtnání, což přináší pocit sytosti. Zároveň tedy aktivně brání sklonu k přejídání. To je však pouze jedna ze 7 účinných látek, které Lipoxal Effect obsahuje.

Složení obsahuje i vysoce účinné extrakty ze zeleného čaje, guarany a ženšene, které pomáhají stimulovat metabolismus, aby byla intenzita spalování tuků vyšší. Guarana je navíc známá schopností potlačovat pocit hladu. Zelený čaj pomáhá tělu zabránit ukládání tuků. Ženšen dodává energii a vitalitu.

Látka synefrin dále podporuje metabolismus organismu a zlepšuje spalování tuků. To je užitečné ve spojení s L-carnitinem, který je nejznámějším spalovačem tuků a zároveň zlepšuje fyzickou výkonnost.

Účinky:

  • Pomáhá spalovat tuky v organismu.
  • Podporuje snížení hmotnosti při dietě.
  • Dodává energii a fyzickou výkonnost potřebnou např. pro cvičení.
  • Pomáhá potlačit pocit hladu a navazuje pocit sytosti.

Takto bohaté složení účinných látek zajišťuje 5 různých typů účinku (lipolytický, termogenní, metabolický, adaptogenní a antioxidační) proti tukové tkáni.

Složení

Konjac glucomannan, zelený čaj extrakt (80 % EGCG), guarana extrakt, korejský ženšen extrakt, L-Carnitin tartrát, olivové listí extrakt, synefrin (96 %).

Užívání a dávkování

Užívají se 1-2 tablety 3x denně. Tablety je nutné zapít dostatečným množstvím vody (doporučeno 1-2 sklenice). Příznivého účinku konjacu je dosaženo při příjmu 3 g rozložených do 3 dávek za den.

Vhodné je užívat tablety před jídlem a to v rámci nízkoenergetického příjmu.

Dostupnost a cena

Lipoxal Effect tbl.180 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>