Lucie zhubla 10 kg a opět obléká své oblíbené džíny

Příběh Lucie se neliší od mnoha dalších. Oblečení jí postupem času připadalo čím dál těsnější, proto se stále odhodlávala k tomu začít s dietou a pohybem. Úspěch už za sebou měla, protože se jí podařilo zhubnout přibližně 15 kg po druhém dítěti. I když něco přibrala zpět, nemyslela si, že je až tak špatné.

Surfování na Internetu ji přivedlo až k nabídce návštěvy pobočky Světa zdraví, kterou se rozhodla využít. „Když jsem zjistila svou výchozí váhu, málem jsem omdlela. Bylo to bezmála všechno zpátky,“ říká Lucie o úvodním měření. Nejvíce ji překvapily zdravotní aspekty nadváhy, protože metabolický věk byl vyšší. Jako hlavní problém jídelníčku se ukázal častý alkohol, především víno a pivo.

Ze začátku Lucie zjistila, kde dělá chyby a jak by to mohla změnit k lepšímu. Podle ní to však byly věci, které zná téměř každý. Nejvíce jí pomohlo pravidelné kontrolování a dohled výživové poradkyně. Mnohem lépe se jí tak odmítala sklenička či posezení u piva. Relaxaci se skleničkou vína nahradila kvalitním čajem a alkohol jí nechyběl.

Manžel se se mnou hrozně vytahuje a denně mi říká, jak mi to sluší.

Lucie B.

Komplexní nutriční typologie u Lucie zafungovala perfektně. Během půlroku se jí podařilo shodit 10 kg a zmenšit obvod svého pasu o 10 cm. Nyní tak oblekne své oblíbené džíny bez toho, aby ji tlačily. Obdiv si získala u svého okolí a především manžela.
Kromě možnosti obléknout si cokoliv se jí líbí, si Lucie pochvaluje i to, že se naučila stravovat mnohem zdravěji. Začala vařit mnoho nových jídel, které by sama jen těžko objevila.

Výsledky:

PředPo
74,2 kg65,5 kg
90 cm v pase80 cm v pase
Reklama
580x400.png