Matka tří dětí zhubla přes 40 kg! Stačilo vzdát se jediné věci

Většina z nás si ráno bez šálku kávy představit vůbec nedokáže, ale jsou i lidé, kteří téměř doslova fungují pouze díky tomuto nápoji. Takovým případem byla i Lorraine O’Loughlin, která vypila i 15 šálků kávy za den.

Při váze 120 kilogramů si dopřávala během dne kávu vždy s 3 kostkami cukru. S váhou měla problémy již od puberty, ale jako matka na plný úvazek již neměla žádný čas se věnovat svému životnímu stylu. Za svou váhu se pochopitelně styděla, proto nechtěla ani s dětmi příliš vycházet z domu, což vedlo depresím.

Docházeli mi výmluvy, proč nemůžeme jít ven, nebo dělat něco zábavného.

Děti jí pomohli najít odhodlání a změnit svůj životní styl. Nejdůležitější změnou bylo snížení počtu šálků kávy na maximálně 4 denně. Kromě toho, že již nepřekračuje doporučenou dávku kofeinu, tak i cukr vyměnila za sladidlo. Spolu s přidáním zdravých jídel (ovoce, jogurt, kuře, salát apod.) již netrpí nespavostí. A spánek je při hubnutí také podstatný.

reklama

Lorraine se takto podařilo dosáhnout neskutečné proměny, kdy shodila téměř 50 kg. Na fotkách byste jen těžko hádali, že byla někdy obézní.

Reklama
580x400.png
Témata článku: ,

Kam dál?