Web Analytics

Neoprenový pás na břicho

Jak zhubnout, to je věčná otázka všech žen, ať už dívek, žen ve středních letech či zralých dam. O hubnutí se píše jeden článek za druhým do všech ženských časopisů i internetových diskuzí a každoročně vychází stovky publikací a příruček věnujících se tomuto tématu.
Účinný recept na trvalé a viditelné zhubnutí zatím nikdo nenašel, a právě proto se stále vynořuje tolik nových, „zázračných“ metod. Není divu, že celá řada zoufalých čekatelů na „zázrak“ se jako tonoucí chytá stébla a zkoušejí všechno, co se objeví na trhu. Jednou z takových relativních novinek je i speciální neoprenový pás na hubnutí.

Zázrak se nekoná

Tento vynález není sice nic zásadně nového, ale v posledních letech se těší podivuhodné „renesanci“ a zažívá opětovný nárůst obliby u zákazníků. Jedná se o produkt z materiálu, který běžně využívají potápěči na výrobu svých obleků, tedy neoprenu.

Umísťuje se na břicho nebo jiné cílové části těla, například stehna, a to při cvičení nebo jiné fyzické námaze, kdy má podporovat zvýšení potivosti. Až dosud je všechno v pořádku, ale teď nastává problémový okamžik, kdy podle výrobců totiž zvýšená potivost vede k lepšímu spalování tuků v dotyčné tělesné partii, která se tím tedy lépe vytvaruje a zeštíhlí. Bohužel, tato teorie v reálu tak docela neplatí. Výrobci se sice samozřejmě dušují, že neoprenové pásy jsou perfektně účinné a pomohou vám s rychlejším hubnutím, odborníci kroutí hlavami a ťukají si na čelo.

Doporučujeme: Slim Shapers pás (pouze 249 Kč)

Cvičení jako vedlejší účinek

Neexistuje žádný důkaz o tom, že by se zvýšená potivost projevila i zvýšeným spalováním tuků. Nulový efekt neoprenového pásu na hubnutí však neodradí řadu dychtivých nakupujících, kteří se pokoušejí shodit všemi možnými i nemožnými způsoby.

Jednu chvályhodnou vlastnost však přesto můžeme pásu na hubnutí připsat. Protože se užívá při cvičení, je to právě to cvičení, které nám může pomoci zbavit se přebytečných kilogramů. Takže při používání neoprenového pásu na hubnutí jsme svědky zajímavé iluze: hubnutí sice připisujeme zázračného pásu, ve skutečnosti je to však samotná fyzická aktivita, která ho způsobuje. A to už za to stojí!

Rubriky Hubnutí