Od Hany odešel manžel i nadbytečná kila

Příběh 44leté Hany se na první pohled týká spíše manželství, ale ve výsledku to ovlivnilo i její životní styl. Začneme však pěkně od začátku…

Hana byla hubené dítě a navíc nechtěla pořádně jíst. Vše, jak to tak bývá, změnila puberta, kdy se „zakulatila,“ jak sama říká. I po dvou dětech měla při výšce 155 cm nějakých 60 kg, to se ovšem rychle změnilo, protože její manžel byl vynikající kuchař.

hana-predZkusila to sama

Úbytek času a nedostatek pohybu se po 9 letech projevil i na váze, kdy se Hana za 9 let dostala na váhu 80 kg. Když k tomu připočítáme sedavé zaměstnání, nepravidelnou stravu a pouze minimum sportu, je to jasné.

Kromě partnerských problémů se objevily i ty zdravotní. Stres, špatný tlak, bolavé klouby a také únava, udýchanost. K tomu nespokojenost s vlastní postavou. S něčím takovým je potřeba něco udělat.

Hana to zkusila sama, upravila si jídelníček a přidala sport. Během 6 měsíců se jí podařilo zhubnout. Jak to ovšem často bývá, dostavil se jo-jo efekt.

 

reklama

Udělala si radost a vstoupila do programu SZ

hana-poS malým zhubnutím se Hanka nespokojila a před Vánoci se rozhodla si udělat radost. Vstoupila do půlročního programu na hubnutí ve Světě zdraví. Za pomoci výživové specialistky Radky se jí podařilo za tu dobu zhubnout neuvěřitelných 17 kg. To vše přirozeně a především bez hladovění.

Úbytek váhy však není to jediné. Změna se dostavila i v dalších oblastech života. Především se zbavila všech zdravotních potíží a začala pravidelně sportovat.

Dnes už svou váhu pouze udržuje. Pravidelně sportuje a dává si i sportovní výzvy, jako např. ujet na kole 200 km za jediný den. „Dost lidí mě nyní nepoznává,“ říká o své proměně Hana, které ani noví přátelé nechtějí věřit, že tak aktivní člověk jako je ona mohl mít 80 kg.

Dobře ví, co její tělo potřebuje a jak se k němu má správně chovat. Hlavně se má nyní opět ráda. Navíc je i motivací pro lidi ve svém okolí, kteří chtějí vědět, jak takovou změnu dokázala udělat.

Reklama
580x400.png