Web Analytics

Po urážce od dcerky se tatínek proměnil z pupkáče na svalovce

Děti vždy řeknou, co si myslí, ale je každého to může potěšit. Jednatřicetiletého Craiga určitě nepotěšilo, když mu 3letá dcera řekla „Nevypadáš už jako táta, vypadáš jako starý muž“.

Něco takového musí rodiče zákonitě zarmoutit. Ovšem Craig se sebekriticky podíval do zrcadla a musel dát své dceři za pravdu. Tím to ovšem neskončilo a on se rozhodl, že s tím něco udělá.

Jako nejvyšší váhu tento mladý muž atakoval 90 kg, což je dost, aby se mu při jeho výšce vytvořil pořádný „pupek“.
„Byl jsem zvyklý sníst cokoli, co mi přišlo pod ruce. Často jsem vynechával snídani a k obědu jsem si koupil brambůrky, sendviče a čokoládové tyčinky. Večer jsem jedl jedl hodně sacharidů, jako svačina sýr, sušenky a pil slazené nápoje,“ říká ke svému stravování Craig.

Craig zhubl za 4 měsíce přes 25 kg

Po vzoru svého bratra, vsadil na striktní program, který se zaměřuje na vybudování svalů. Změnil jídelníček a začal chodit do posilovny. Výsledkem jeho 4měsíčního snažení byl úbytek váhy, přes 25 kg, a vypracování svalů.

Craig je krásnou ukázkou toho, že pokud se člověk něco chce, tak pak už cestu najde. Rozhodl se udělat něco se svým tělem a podařilo se mu to. I když to občas trvá několik měsíců, tak jistě uznáte, že výsledek za to snažení stojí.