Web Analytics

Revoluční legíny na hubnutí

Sportování se dnes bez správného oblečení téměř neobejde. I obyčejné běhání je občas přehlídkou značkových bot a oblečení z prodyšných materiálů. Většina z nich však aktivně nepomáhá hubnout.

Neustává však popularita nejrůznějších kalhot na hubnutí, které se zároveň staly cenově mnohem dostupnější. Jedny takové si dnes ukážeme. Legíny značky Bellinda, které mají pomoci snížit míry až o jedno číslo.

Legíny Bellinda Active Slimmer

Jsou označované za „revoluci v hubnutí“. Řada spodního prádla a punčoch Active Slimmer je vyrobena ze speciálního mikrovlákna s Acti-Mineral Complex ®.

bellinda

Acti-Mineral Complex ® je technologie, která má podpořit mikrocirkulaci. Při kontaktu s pokožkou absorbuje teplo, ale neodvádí ho, naopak ho posílá zpět ve formě infračervených vln. Dochází tak k průběžné masáži stomulující metabolismus a podporující krevní oběh.

A výsledky byste podle výrobce měli pocítit už během 28 dnů nočení, které by mělo být alespoň 8 hodin denně. Test v nezávislé laboratoři stanovil, že se můžete těšit na úbytek až 2,2 cm v bocích a až 3,5 cm přes stehna. Není to mnoho, ale není to ani zanedbatelné.

Nejsou legíny na hubnutí podvod?

Oblečení, ale i různé pásy, které zaručují snadné a prakticky nenamáhavé zhubnutí, jsou vždy značně podezřelé. Není tedy žádným překvapením, že se ohledně těchto legín notně diskutuje.

Jestli něco mluví v jejich prospěch, pak je to jistě cena, která při 349 Kč, není tak vysoká jako u konkurenčních výrobků. Cena nevydařeného pokusu tedy není tak závratná.

Nicméně je zcela jasné, že jakékoliv více či méně inovativní oblečení zkrátka nedokáže zajistit, že přebytečné tuky zmizí jen tak. Vždy je potřeba úsilí a především pohybu. Bez toho koneckonců ani žádné velké teplo nevyprodukujeme, takže by efektivita nebyla nejvyšší.

Legíny na hubnutí tedy klidně kupte, ale pouze za předpokladu, že to budete brát jako doplňek ke snaze zhubnout. Jinak se bude jednat o vyhozené peníze a za tyto peníze už máte možnost konzultace s odborníkem na hubnutí, který vám poskytne cenné rady, se kterými zhubnete mnohem více, než se všemi legínami na trhu.

Rubriky Hubnutí