Web Analytics

Intenzivní cvičení pro štíhlejší stehna

Léto se blíží a jednou z partií, na které si dávají ženy záležet jsou stehna. Aby i nohy vypadaly u vody na jedničku, je potřeba je především zpevnit.

Máme pro vás intenzivní cvičení od fitness trenérky Kelsey Lee, která vám během 12 minut ukáže, jaké cviky vám pomohou zhubnout a zpevnit stehna. Dávejte si ovšem dobrý pozor, protože tato sestava nejen, že funguje, ale je i pořádně namáhavá! Tisíce komentářů potvrzují, že výsledky jsou vidět během několika dní, ale také, že když to přeženete, budou vás nohy pořádně bolet.

Pokud neumíte anglicky, nebudete rozumět pochopitelně vůbec nic, ale to rozhodně nevadí, protože cviky máte ukázané vždy celé i s odpočítáváním.

10minutové cvičení pro spalování tuků

Že je fyzická aktivita zcela nezbytná pro hubnutí, to většina z nás dobře ví, ale přesto lidé cvičí málo. Ono to zní poměrně snadno „začít cvičit“, ale poté se objeví otázky, co a jak? Ne každý má čas chodit do fitness centra, někdo se navíc stydí.

Naštěstí máme YouTube a chytrá zařízení, která nám s tímto problémem mohou pomoci. Tentokrát tu máme žádané cvičení, které zabere pouze 10 minut, což je doba, kterou najde ve svém zaneprázdněném dni téměř každý.

Jedná se o kompletní sestavu z aplikace Lumowell Fitness App, kterou si můžete stáhnout na své Android či iOS zařízení. Jedná se o kardio cvičení, které je zaměřené na celé tělo.

  • Není potřeba žádného vybavení.
  • Obtížnost: začátečníci a pokročilí.
  • Spálíte 80 až 120 kalorií.

Jak funguje hubnutí běháním

Chcete zhubnout a rozhodli jste se zkusit běhání? Pak jste zvolili naprosto správnou, zdravou a dlouhodobě účinnou metodu, která vám kromě