Web Analytics

Spiralizovanou zeleninou zhubla 11 kg za 3 měsíce

Ali Maffucci je důkazem, že hubnout se dá chutně a snadno. Tato 28letá žena dostala možnost opustit svojí práci a začít pracovat z domova. Blogovala a se svými čtenáři se dělila o zdravé recepty. Sama však měla pár kilo navíc.

ali

Aby na chystané knížce nebyla vyfocena s plnými boky, rozhodla se, že se svojí váhou něco udělá. Ovšem místo, aby si zvolila nějakou „zaručenou“ metodu či dietu, rozhodla se zkusit něco úplně nového.

Stačila malá změna jídelníčku

Jediná změna ve stravování zajistila úbytek 11 kg za pouhé 3 měsíce. Zdravou a přirozenou cestou.

Tajemstvím, které nyní zná celý svět, je spiralizovaná zelenina. Tedy zelenina nastrouhaná do spirály. Nejen, že vypadá úžasně, ale především je zdravá a dietní. Právě ní Ali nahradila přílohy jako chléb, těstoviny, rýži či brambory.

S touto úpravou zeleniny přišla její matka. Nyní už je spiralizér (nástroj na strouhání zeleniny) nedílnou součástí jejího života.

Inspirace pro ostatní

Nyní má úspěšný blog Inspiralized, kde se může každý seznámit s touto jednoduchou metodou, jak hubnout. Kromě toho tam však najdete i recepty, po kterých se vám budou“sbíhat sliny“.

Kromě blogu má i vlastní kuchařku a také mobilní aplikaci. Zmíněna byla už téměř ve všech předních lifestylových magazínech.

Podíváte-li se třeba na fotografie, které sdílí na Instagramu, tak můžete vidět, že se spiralizovou zeleninou lze připravit už od pohledu chutná, ale přesto dietní, jídla.

Nechte si také inspirovat a zkuste si připravit některé z jídel. Je to zdravé a zároveň levné. Jedinou investicí může být spiralizér. Pokud ho doma ještě nemáte, je nejvyšší čas navštívit domácí potřeby!