Web Analytics

#TeaTox je novým zahraničním trendem na Instagramu

Instagram se stal místem, kde můžete každý den nalézt nové fotografie, na kterých se chlubí svými úspěchy v hubnutí. Jedná se především o fotografie typu „před a po“. A v zahraničí si toho všimli především společnosti, které prodávají detoxikační čaje na hubnutí.

SkinnyMe Tea či BooTea jsou nyní velmi aktivní a právě na této sociální síti se předhání v tom, jakých výsledků jejich zákazníci dosahují. Překvapivě se nejedná o žádné fantastické proměny, kdy se lidem podaří zhubnout desítky kilogramů. Sami se můžete přesvědčit, že i váhový úbytek kolem 5 kilogramů dokáže viditelně zlepšit postavu.

Jenom čaje nestačí

Možná vás napadá, že by tedy nebylo od věci si nějaký podobný čaj pořídit. A pravdou je, že čaje, ať už pravé či bylinkové, jsou skvělými pomocníky pro udržování pitného režimu a podpory metabolismu. Ovšem jen samotné pití obvykle žádná kila neshodí.

Výsledky, které můžete na fotografiích vidět, nejsou dílem pouze samotného detoxikačního čaje. Kromě toho si totiž ještě lidé vybírají některou z diet (veganská, paleo či kterákoliv jiná) a samozřejmě i pohybové aktivity. Mění tedy zcela svůj životní styl. Není tedy žádným překvapením, že se jim během 2 týdnů podaří shodit hned několik kilogramů.

Rubriky Hubnutí