#TeaTox je novým zahraničním trendem na Instagramu

Instagram se stal místem, kde můžete každý den nalézt nové fotografie, na kterých se chlubí svými úspěchy v hubnutí. Jedná se především o fotografie typu „před a po“. A v zahraničí si toho všimli především společnosti, které prodávají detoxikační čaje na hubnutí.

SkinnyMe Tea či BooTea jsou nyní velmi aktivní a právě na této sociální síti se předhání v tom, jakých výsledků jejich zákazníci dosahují. Překvapivě se nejedná o žádné fantastické proměny, kdy se lidem podaří zhubnout desítky kilogramů. Sami se můžete přesvědčit, že i váhový úbytek kolem 5 kilogramů dokáže viditelně zlepšit postavu.

Jenom čaje nestačí

Možná vás napadá, že by tedy nebylo od věci si nějaký podobný čaj pořídit. A pravdou je, že čaje, ať už pravé či bylinkové, jsou skvělými pomocníky pro udržování pitného režimu a podpory metabolismu. Ovšem jen samotné pití obvykle žádná kila neshodí.

reklama

Výsledky, které můžete na fotografiích vidět, nejsou dílem pouze samotného detoxikačního čaje. Kromě toho si totiž ještě lidé vybírají některou z diet (veganská, paleo či kterákoliv jiná) a samozřejmě i pohybové aktivity. Mění tedy zcela svůj životní styl. Není tedy žádným překvapením, že se jim během 2 týdnů podaří shodit hned několik kilogramů.

Reklama
580x400.png

Kam dál?