Web Analytics

Trend pro rok 2016: Hubnutí na míru podle genů

Dříve „frčely“ různé stroje na posilování i hubnutí, zázračné prášky na hubnutí apod. V posledních letech se však největším lákadlem staly nejrůznější diety, které jsou často k dostání i v instantních podobách, takže se lze stravovat rovnou z pytlíku.

Proč se tedy lidem stále nedaří hubnout? Důvodů je celá řada, ale ty nejčastější jsou: nedostatek motivace, slabá vůle a nefunkční diety. Lidé často spoléhají na nezdravé diety a poté jsou zklamáni tím, že se jim kila opět vrátila. Vyzkouší to jednou, dvakrát či třikrát, a poté to prostě vzdají.

Rok 2016 bude patřit personalizovanému hubnutí

Ačkoliv by si to mnozí přáli, tak každý z nás je v něčem jiný. Lišíme se nejen tím, jak vypadáme, ale i jak funguje náš organismus. Kromě genů na tom má samozřejmě svůj podíl i náš jídelníček, ale faktem zůstává, že to, co funguje jednomu, nemusí fungovat druhému.

Uvědomuje si to i stále více lidí a jídelníčky si připravují podle svých potřeb a např. kalorického výdeje. To jsou však pouhé začátky něčeho, co lze označit jako „personalizované hubnutí“. Většina prostředků na hubnutí se stále snaží tvářit jako 100% funkční pro každého, bez ohledu na věk, pohlaví a životní styl.

V zahraničí se však jednoznačně začal prosazovat trend hubnutí, které je především „na míru“. Žádné obecné poučky, zázračné extrakty či lektvary na hubnutí, ale skutečně individuální pomoc s redukcí tělesné hmotnosti. Protože máme 21. století, tak se začíná vyhledávat i hubnutí s ohledem na genetiku.

Individuálně hubnout může v ČR již nyní

Říkáte si, že by bylo skvělé se něčeho takového dočkat i u nás v České republice? Pak pro vás máme dobrou zprávu, protože tentokrát rozhodně nejsme za světem nijak pozadu. Naopak můžete hubnout moderně již nyní!

Navštívit totiž můžete některou z poboček nutričních poraden Světa zdraví, kde vám pomohou získat vysněnou postavu pomocí tzv. Komplexní nutriční typologie (více zde). Jedná se o metodu hubnutí, kterou založil uznávaný expert RNDr. Petr Fořt, Csc. a jde mnohem dále, než běžné výživové poradenství.

Kromě základního měření těla (tuk, svaly, voda apod.) máte totiž možnost získat zcela individuální plán hubnutí, který může být postavený na analýze krve, pH těla, fyzických a psychických dispozicích, ale i genetickém vyšetření. Na základě těchto informací je možné určit ideální postup v redukci váhy, který bude bez hladovění a především trvalý.

Jak vidíte, tak u nás můžete již dávno hubnout skutečně efektivně a moderně. Pokud vás metoda KNT zaujala, můžete se objednat do některé z poboček ⇒ formulář najdete zde.

Rubriky Hubnutí