Web Analytics

TRF je dietní čaj pro hubnutí

Diskuze jsou plné rozporuplných zkušeností s trochu netradičním přípravkem na hubnutí TRF od společnosti Miss Cosmetic.

Z obrázků to na první pohled nepoznáte, ale nejedná se o žádné prášky. TRF je totiž dietní čaj, i když pouze instantní. Je však přírodní? A především, funguje vůbec? To jsou otázky, na které vám nyní odpovíme.

Jak TRF funguje

Podíváme-li se na to, co znamená zkratka TRF, tak nám bude jasné, že tento přípravek působí trochu jinak než ostatní. „Thermo Reactive Formula“, tedy formule, která má zajistit hubnutí.

Funguje na principu zvyšování teploty a především prokrvování podkoží. Podle tvrzení výrobce se jedná o stejné působení, jako byste sportovali. Výsledkem by mělo být zvýšené pocení a spalování tuků.

Kromě hubnutí se však má jednat i o účinnou prevenci celulitidy, díky tomu, že dochází k výměně vody v podkožní oblasti.

Složení TRF

Výhodou TRF je, že se jedná o produkt, které obsahuje pouze přírodní extrakty. Konkrétně tyto:

  • černý pepř
  • zázvor
  • kofein
  • zelený čaj
  • mandarinka s vlákninou
  • maltodextrin

Jak vidíte, nejsou to žádné zázračné látky. Naopak se jedná o ověřené a tradiční potraviny/látky, které mají mnoho zdraví prospěšných látek.

Trochu dražší a účinek nejistý

Nutno však podotknout, že balení TRF stojí 939 Kč, což je i trojnásobně více, než některé konkurenční přípravky na podporu hubnutí. Dále vzbuzuje dojem, že není potřeba dělat nic jiného, než pít tento dietní čaj.

Jak už bylo uvedeno, zkušenosti lidí v diskuzích se v názorech na funkčnost přípravku TRF výrazně liší. Někteří hubnou, jiným leda zajistí pitný režim.

Tip: My doporučujeme si zakoupit levnější a 100% přírodní přípravek Garsin!

Protože příprodní extrakty obsahují i konkurenční levnější přípravky, je výhodnější si vybrat některý z nich. Podpořit s ním cvičení a změnu životasprávy.