Web Analytics

TRF® thermo reactive formula

Základní informace

Přípravek zvyšující teplotu podkoží, svalů a periferií, pro větší odbourávání podkožního tuku. Dlouhodobě testovaný potravinový doplněk.

Balení: 80 gramů
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: Miss Cosmetic s.r.o.
Oficiální stránkywww.hubnuti-teplem.cz

Popis

Princip fungování přípravku TRF je založen na tom, že „zahřátý“ organismus funguje lépe a efektivněji. Lze to přirovnat k motoru automobilu, který pro větší výkon potřebuje správnou provozní teplotu.

TRF je termogenní přípravek, který efektivně zvyšuje teplotu podkoží, svalů i periferií. Dosahuje toho kombinací celé řady přírodních extraktů. Zvýšená tělesná teplota zajišťuje to, že tělo bude mnohem snadněji spalovat uložené tukové zásoby.

Zároveň je však tento doplněk stravy schopný podpořit celkové zdraví kardiovaskulárního systému. Rozšiřují se kapiláry, lépe se prokrvuje podkoží, podporuje růst svalové hmoty a zvyšuje imunitu.

Účinky:

  • Zvýšené a efektivní odbourávání tuků.
  • Přispívá k posílení kardiovaskulárního systému.
  • Podporuje rozšíření kapilár, prokrvení podkoží, růst svalů a imunitu.

TRF je zároveň specifickým přípravkem, protože se jedná o rozpustný nápoj. Přírodní složení přináší i specifickou chuť, která nemusí vyhovovat každému. Výrobce vychází i z praxe čínské medicíny, která vidí studený nápoj k jídlu jako špatnou volbu. Zpomaluje se trávení (především tuků). Neslazený teplý nápoj však podporuje trávení a dodá energii.

Účinnost přípravku je podpořena i studií, která testovala efekt látky piperin (z černého pepře) na úbytek váhy, který byl v průměru 6,3 %. Nelze opomenout ani fakt, že tváří přípravku jsou mimo jiné známý dietolog Prof. MUDr. Rajko Doleček, DrSc a lékařka MUDr. Kateřina Cajthamlová.

Složení

Extrakt černého pepře, listové pupeny ořešáku královského (extrakt), extrakt zázvoru, extrakt zeleného čaje, kofein, vitamin C a fruktooligosacharidy.

Užívání a dávkování

Vzhledem k tomu, že se jedná o rozpustný nápoj, je potřeba odměřit 1,5 g (denní dávka), což odpovídá polovině kávové lžičky. Toto množství rozpustit ve 200 ml horké vody. Důležité je, aby teplota vody nebyla vyšší než 70 °C.

Nápoj se pije teplý a balení je určeno na 2 měsíce užívání. Obsahuje kofein, proto není vhodné užívat večer před spaním.

Dostupnost a cena

TRF Thermo reactive formula 80 g lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>