Web Analytics

Václav Svoboda hubne na 100%

Václava Svobodu alias Lumíra Nykla z populárního seriálu TV Nova Ulice není potřeba příliš představovat. Herec na sebe však už podruhé poutá pozornost skrze svůj boj s kilogramy navíc. O tom, že jeho postava je „vyvinutější“ není žádného sporu, nyní se ale rozhodl to radikálně změnit.

Už před 7 lety se Václavovi podařilo vyhrát sázku s producentem, že zhubne 12 kg za 12 týdnů. Pod vedením osobního trenéra Michala Matušky se mu podařilo tohoto cíle dosáhnout a překonat. Nyní hubne, aby se mohl věnovat svému koníčku – sportu.

100 dní na 100%

Václav se zapojil do akce „DOSTONASTO“, která se snaží lidi motivovat k tomu, aby změnili svůj životní styl. Je to výzva, která je určená všem, kteří chtějí změnit své tělo a žít zdravěji. V rámci VIP členství mají navíc možnost se nechat změřit na speciálních přístrojích InBody a sledovat tak svůj pokrok detailně.

https://www.facebook.com/DOSTONASTO/videos/236711693330772/

Na profilech či webové stránce této výzvy (dostonasto.cz) se můžete podívat, jakých výsledků již Václav Svoboda dosáhl. Podařilo se mu za 22 dní zhubnout 6 kilogramů a z toho většina byl tuk. Pokles zaznamenal i u hodnot viscerálního tuku (okolo orgánů), který je velmi nebezpečný.

Jeho cílem je však dosáhnout na váhu 100 kg, ke které mu ještě stále kus chybí a bude se muset pořádně zapotit při cvičení.