Web Analytics

XL-S Medical

Základní informace

XL-S Medical je přípravek pro léčbu a prevenci nadváhy, který má klinicky ověřenou účinnost pro snižování vstřebávání kalorií z tuků a chuti k jídlu.

Balení: 180 tablet
Typ: Doplněk stravy
Výrobce: Omega Pharma a.s.
Oficiální stránkywww.xls-medical.cz

Popis

Přípravek XL-S Medical: Vázání kalorií z tuků je jedinečný tím, že obsahuje látku Litramine®, která je založena na bázi vlákniny rostlinného původu. Dále je obohacen o vitamíny A, D a E (rozpustné v tucích).

V žaludku díky svému složení dokáže navázat až 27 % tuků přijatých s potravou. Jednotlivé tukové molekuly nabaluje a vytváří z nich nestravitelný komplex, který se přirozeně vyloučí z těla. První fáze je tedy vázání tuků, po které následuje uvolnění vitamínů do těla, aby se zajistilo jejich vstřebání.

Oproti jiným doplňkům má navíc XL-S Medical ověřenou účinnost řadou klinických studií, které potvrdily nejen snížení vstřebávání tuků, ale i další pozitivní účinky (např. snížení LDL-Cholesterolu a snížení metabolického syndromu).

Účinky:

  • Snižuje vstřebávání tuků až o 27 %.
  • Redukuje chuť k jídlu.
  • Zlepšuje funkci trávicí soustavy.
  • Bez nežádoucích vedlejších účinků.

Výrobce uvádí na obale „Zhubněte až 3x více kilogramů, než jen samotnou dietou.“  Výsledky by navíc měly být viditelné již během 1 měsíce.

Složení

Litramine (patentovaný komplex vláknin z organického rostlinného zdroje – opuncie mexická), vitamín E, vitamín A, vitamín D.

Přídatné látky: mikrokrystalická celulóza, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého, sodná sůl kroskaramelosy, oxid křemičitý, stearan hořečnatý, chlorofylin

Užívání a dávkování

Užívají se 2 tablety 3x denně, ihned po jídle. Nutno zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Přípravek není určen k užívání u dětí do 12 let, těhotných a kojících žen, dále by se měli užívání zdržet lidé s BMI nižším než 18,5!

Dostupnost a cena

XLS Medical 180tbl lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>