Web Analytics

Známe tajemství Cameron Diaz pro udržení štíhlé postavy!

U celebrity jako je Cameron Diaz byste nejspíše očekávali, že svojí dokonalou postavu má díky desítkám hodin v posilovně každý týden či striktním dietám. Opak je však pravdou. Možná právě vy vynakládáte mnohem více úsilí než ona. V čem tkví její úspěch?

Recept na hubnutí a štíhlou postavu má Cameron Diaz dlouhé roky. Už to ovšem není tajemstvím, protože se kromě mnoha rozhovorů na toto téma, rozhodla vydat i vlastní knihu „The Body Book“.

Nebyla vždy dokonalá

Samotná herečka přiznává, že nežila vždy zdravě. Jako mladá se často stravovala v rychlém občerstvení a trápilo jí akné. A jako všichni ostatní i ona si ráda dopřála sladké limonády. Dokázala však zcela změnit svůj jídelníček.

Právě změna jídelníčku jí pomohla, aby se cítila i vypadala lépe. Vyřadila především rafinovaný cukr a hotová jídla, o kterých tvrdí, že rozhodně nejsou určená ke konzumaci.

Máte-li problém s akné či pletí celkově, pak by vás jistě zajímalo, jak ho vyřešila právě Cameron Diaz. Určitě vás ale nepotěší, pokud máte rádi mléčné výrobky. Podle samotné herečky se totiž její pokožka výrazně zlepšila právě po omezení mléčných produktů.

5 tipů z její knihy

Nemusíte vyhledávat její knihu na Internetu, abyste zjistili, jak zhubnout. Těch pět nejzásadnějších rad, které v ní najdete totiž, jsme shrnuli zde:

  1. Hydratace po ránu – Dopřát si sklenici vody hned po probuzení doporučuje i Cameron. Po spánku je tělo vyčerpané a voda je přímo „oživující“.
  2. Velká snídaně – Základem dne je velká a výživná snídaně, která dodá dostatek energie. Ovšem ne typicky přeslazená, ale zdravá např. ovesné vločky, zelenina či vaječné bílky.
  3. Probiotika – Správné trávení si herečka udržuje pomocí probiotických bakterií jako L. acidophilus, L. casei či bifidobakterie. Najít je můžete nejen v doplňcích stravy, ale především v jogurtech.
  4. Citron – Cameron Diaz přidává citronovou šťávu do salátů, těstovin a především do vody. O citrónu je známo, že pomáhá metabolismu a imunitě.
  5. Nenápadné cvičení – Cvičit se dá i jednoduše a nenápadně. Kdykoliv máte čas, pár dřepů než se udělá káva či prostě vyběhnutí schodů místo použití výtahů. Prostě se hýbat!